Hot Produkte

Çfarë bëjmë

24 Cavity 19g Formulari i shisheve të shisheve për shishe të pastër uji

24 Cavity 19g Formulari i shisheve të shisheve për shishe të pastër uji

Detajet e Detajuara Formulimi i Modës: Preform Mould Produkti Materiali: Produkt Plastik: bërthamë preform gati myk dhe materiale zgavër: S136 preform myk: ...

Preformojeni kafshët shtëpiake me myk të nxehtë

Preformojeni kafshët shtëpiake me myk të nxehtë

Detajet e detajuara Forma e formësimit: Injektimi i plastikës Materiali i produktit: Çelik Produkti: Certifikimi i paketimit mjekësor: ISO9001: 2008 Kategoritë: Paketimi i kontejnerëve ...

Inpute plastike Pp Ushqimi i hollë Muri i kontenierit të murit

Inpute plastike Pp Ushqimi i hollë Muri i kontenierit të murit

Detajet e shpejta Modeli i numrit: Modeli i formësimit të personalizuar: Injeksion i plastikës Materiali i produktit: Çelik Produkti: Produkt i amvisërisë Materiali i mykut: P20 / 718 / 738 / NAK80 / S136 Produkti ...

Kina e përdorur Mould plastike Zyra Kryetari Mold

Kina e përdorur Mould plastike Zyra Kryetari Mold

Detajet e Detajuara Formulimi i Modës: Injeksioni Plastik Materiali i Produktit: Produkti i Metalit: Mjet i Makinave Mould Jetë: 500k për 1000k të shtëna Sipërfaqja ...

Karrige plastike të derdhur India Çmimi / plastike Kryesor Injeksion derdhur Machine

Karrige plastike të derdhur India Çmimi / plastike Kryesor Injeksion derdhur Machine

Detajet e Detajuara Formulimi i Modës: Injeksion Plastik Mold Produkt Materiali: Steel Produkt: karrige plastike myk emër: karrige plastike myk zgavër: 1 ...

Tualeti Cover Myk Injection Myk Mold

Tualeti Cover Myk Injection Myk Mold

Detajet e Detajuara Formulimi i Modës: Injeksion i Plastikës Mold Materiali i Produktit: Çeliku Produkti: Emri i Pajisjeve të Pajisjeve shtëpiake: Bëni Emri i Produktit: Emri i produktit: ...

Na kontaktoni

Na kontaktoni për Listën e Çmimeve, Videos, Images etj Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi na tregoni. Ne do t'ju përgjigjemi brenda orëve 12!

Rreth nesh

Profili i kompanisë

Profili i kompanisë

Grupi Zanbond është një kompani e integruar prodhuese, i specializuar në zhvillimin, projektimin, prodhimin e industrisë plastike injeksion dhe një nga linja kryesore tona të prodhimit është myk plastike, të tilla si myk mall, pajisje shtëpiake, myk shishe para formoj myk, lodra myk dhe pvc tub përshtatshëm myk dhe kështu me radhë. Zyra jonë është në Ningbo. Provinca Zhejiang të Kinës e cila është afër Shangait dhe Hangzhou, ajo është shumë i përshtatshëm për të transportit. Dhe fabrika jonë është në Huangyan, e cila është qyteti i prodhimit të ...

Me shume informacion

Produktet e fundit

750g 18.9L 5 preformë për kafshë në gallon

750g 18.9L 5 preformë për kafshë në gallon

Karakteristikat 1) 100% material i ri 2) 3 lartë qartësi 4) Madhësi të ndryshme të qafës dhe peshë (në përputhje me kërkesat e konsumatorëve) 5) Ne mund të prodhojmë preformat sipas kërkesave të veçanta të klientit pasi hapim moulds të reja ose modifikojmë moldat ekzistuese 6 ) ngjyra të ndryshme mund të zgjidhet (blu, të kuqe, të qartë, ...

Lexo më shumë
Prodhuesi i kapakëve të plastikës, Kina me kapak plastik

Prodhuesi i kapakëve të plastikës, Kina me kapak plastik

Detajet e shpejta Modeli i formësimit: Injektimi i plastikës Materiali i produktit: Çelik Produkti: kapaku i plastikës Emri i produktit: kapaku i kapakut të shisheve Dizajni i softuerit: Jeta CAD Mold: 250000-300000shots Trajtimi sipërfaqësor: Runner nxehtësie: Runner nxehtë \ Runner nxehtë Materiali: Avantazhet e mykut 1. Çmimi konkurrues 2. Mbështetja e vazhdueshme e shërbimit 3. Me pasur ...

Lexo më shumë
28mm Qafa Preform PET Mold, Mold Injection për Preform, shishe me ujë Mineral Mold Preform Mold

28mm Qafa Preform PET Mold, Mold Injection për Preform, shishe me ujë Mineral Mold Preform Mold

Detajet e shpejta Modeli i formimit: Materiali i produktit: Materiali i produktit: Çelik Produkti: Materiali i preformuar i PET Materiali: S136 Jeta e myk: Mbi 5 milion herë Karakteristikat e mykut të preformuar 1. Pllakat e mykut janë çeliku P20 me procesin e para-forcimit. Vidë, vrima dhe nyja e qafës janë bërë nga çeliku inox S136 me rezistencë të lartë anti-korrozive, e cila është më e mirë se ...

Lexo më shumë