топла производи

Што правиме

24 Cavity 19g преформа за мастило за Чиста вода шише

24 Cavity 19g преформа за мастило за Чиста вода шише

Кратки детали Режим на обликување: преформирачки мувла Материјал на производот: пластика Производ: преформ подготвени мувла јадро и празнина материјал: S136 преформер мувла: ...

ПЕТ преформа мувла со топла тркач мувла

ПЕТ преформа мувла со топла тркач мувла

Кратки детали Режим на обликување: Пластично вбризгување Мувла Материјал на производот: Челик Производ: Медицински Пакување Сертификација: ISO9001: 2008 Категории: Контејнери Пакување производ ...

Пластични вбризгување Pp храна тенок ѕид сад мувла

Пластични вбризгување Pp храна тенок ѕид сад мувла

Брзи детали Број на модел: Модул за индивидуално прилагодување: Пластично вбризгување Мувла Материјал на производот: Челик Производ: Производство на домаќинство Материјал материјал: P20 / 718 / 738 / NAK80 / S136 Производот ...

Кина користи мувла пластика канцеларија стол мувла

Кина користи мувла пластика канцеларија стол мувла

Кратки детали Режим на обликување: Пластично вбризгување Мувла Производ Материјал: Метал производ: Возило Мувлата Мувла Животот: 500k да 1000k снимки Површинска ...

Пластични влакна столици Индија Цена / пластични Чаир вбризгување машина

Пластични влакна столици Индија Цена / пластични Чаир вбризгување машина

Кратки детали Режим на обликување: Пластични вбризгување мувла Материјал на производот: Челик Производ: пластични стол мувла име: пластични стол мувла шуплина: 1 ...

Туш капак мувла Евтини вбризгување мувла

Туш капак мувла Евтини вбризгување мувла

Кратки детали Режим на обликување: Пластично вбризгување Мувла Материјал на производот: Челик Производ: Апарати за домаќинство име: Направете пластика вбризгување мувла Име на производ: ...

Контактирајте не

Контактирајте не за ценовник, видеа, слики итн. Доколку имате какви било прашања, ве молиме да ги известите. Ние ќе ви одговориме во рамките на 12 часа!

за нас

Профил на компанијата

Профил на компанијата

Zanbond група е интегриран производствена компанија, специјализирана за развој, проектирање, производство на пластични инекција индустрија и една од нашите главни производствена линија е пластична мувла, како што се стоки мувла, апарати за домаќинство, миленичиња шише префорк мувла, играчки мувла и ПВЦ цевки фитинг мувла и така натаму. Нашата канцеларија е во Ningbo. Жеџијанг провинција на Кина која е близу до Шангај и Хангжу, тоа е многу погодно за транспорт. И нашата фабрика е во Huangyan, кој е производство град на ...

Повеќе информации

Најнови производи

750g 18.9L 5 галон за домашни миленичиња

750g 18.9L 5 галон за домашни миленичиња

Карактеристики 1) 100% нов материјал 2) Висока проѕирност 3) Висока цврстина 4) Различни големини на вратот и тежина (во согласност со барањата на клиентите) 5) Ние можеме да произведуваме преформи во согласност со посебни барања на купувачи по отворање нови калапи или модифицирање на нашите постојни калапи 6 ) може да се одберат различни бои (сина, црвена, јасна, ...

Прочитај повеќе
Пластична капа производителот, Кина пластични капа мувла

Пластична капа производителот, Кина пластични капа мувла

Брзи поединости Режим на обликување: Пластични вбризгувања Мувла Материјал на производот: Челик Производ: пластична капа мувла Име на производ: шише капакот мувла Дизајн софтвер: CAD Мувла живот: 250000-300000shots Површинска обработка: Полирање тркач: Топло тркач \ Ладно тркач материјал: OEM ODE Пластични вбризгување Предности на мувла 1. Конкурентна цена 2. Континуирана сервисна поддршка 3. Со богата ...

Прочитај повеќе
28mm врат ПЕТ преформа мувла, вбризгување мувла за преформа, минерална вода шише преформа мувла

28mm врат ПЕТ преформа мувла, вбризгување мувла за преформа, минерална вода шише преформа мувла

Кратки детали Режим на обликување: преформски мувла Материјал на производот: Челик Производ: ПЕТ префорна мувла Материјал: S136 Мувла живот: Над 5 милиони пати Преформа мувла карактеристики 1. Калапи се P20 челик со процес на пред-стврднување. Бојата, шуплината и вратната завртка се изработени од висококвалитетен анти-корозивен нерѓосувачки челик S136, кој е подобар од ...

Прочитај повеќе